Sistemde kayıtlı T.C. kimlik numaranız bulunamadı !
Bakiyenizi görüntüleyebilmek için lütfen
T.C. kimlik numaranızı giriniz :

T.C. kimlik numaranız başarıyla güncellendi.

Yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilmiştir.

Lütfen doğrulama işlemini tamamlayın!
Bu web sitesi epttavm.com (PTT Genel Müdürlüğü) tarafından yayınlanmakta olup, epttavm.com’un kullanıcılarına-üyelerine sunulan ürünlere ve hizmete ulaşabilmeleri amacı ile kullanıma sunulmuştur.

Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Üyelik Sözleşmesi’nin epttavm.com ziyaretçileri tarafından kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.

Belirtilen durum ve koşulların sizin için uygun olmaması halinde lütfen epttavm.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

epttavm.com dilediği süre ile bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

1.Taraflar Bu sözleşme, PTT Genel Müdürlüğü ile www.epttavm.com sitesine giriş yapan kullanıcı arasında, kullanıcının siteye üye olması amacıyla ve ilgili sitenin bulunduğu elektronik ortamda düzenlenmiştir.

2.Kullanım Şartları
epttavm.com tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe ücretsizdir.
Aşağıdaki yazılı durumlarda epttavm.com, üyenin site kullanımını ve içeriğe ulaşmasını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
• Eksik, yanlış, düzensiz ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
• Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
• Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda,
• Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

3. İçerik Kullanımı
• epttavm.com'da sunulan görsel ve yazılı içerik, kişisel kullanım içindir. epttavm.com içeriğinde yer alan bütün mağazalar, ikon, logo, görsel, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya epttavm’de link vermek yasaktır.
• Bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın hakkı PTT’ye aittir. Bahsi geçen yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
• epttavm.com’a iletilen tüm eleştirilerin hakkı PTT’ye aittir, istenildiği takdirde PTT tarafından pazarlama faaliyetlerinde kullanılabilir.

4. Sorumluluklar
• epttavm.com kullanıcısı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşuluyla, elektronik posta adresini ve şifresini girerek epttavm.com sitesini kullanmaya başlayabilir.
• Kullanıcı, epttavm.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile epttavm.com'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.
• epttavm.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret sıklığı, ziyaret zamanları vb.) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yapılan firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin kullanıcılarına sunduğu hizmeti geliştirmek ve epttavm.com’un sunduğu içeriği zenginleştirmektir.
• Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin epttavm.com'u kullanmasını zorlaştırıcı veya önleyici hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması durumunda üyeliğinin iptal edileceğini ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
• Kullanıcının işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya epttavm.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, kullanıcının epttavm.com'a erişimi süreli/süresiz olarak engellenebilir.
• Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.
• epttavm.com ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve epttavm.com tarafından tavsiye edilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden PTT sorumlu tutulamaz.
• Kullanıcı, epttavm.com'dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını çıkartamaz veya silemez.
• Site kullanıcılarının birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.
• Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından epttavm.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi de iptal edilecektir.
• epttavm.com ‘da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı epttavm.com ‘a aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
• PTT kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, kullanıcı hesabınıza bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkını saklı tutar.

Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Gizlilik Politikası” bölümünü okuyunuz.
Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle PTT’nin uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. PTT kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

5. epttavm.com’un Hak ve Yükümlülükleri
PTT kullanıcının sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, kullanıcının paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcının epttavm.com sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, epttavm.com ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.
PTT taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. PTT’nin her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. PTT herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, epttavm.com'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve epttavm.com sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.
İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri epttavm.com sitesine göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın PTT tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

6. Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi
Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren epttavm.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

7. Tebligat Adresleri
epttavm.com sitesi, siteye üye olan kullanıcılarından peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak kullanıcının epttavm.com'a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.

Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.

epttavm.com'un, kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın epttavm.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir.

HGS Online dolum ücretlerinin iadesi ya da iptali mümkün değildir. HGS hesabının herhangi bir nedenle kapatılması halinde ( elektronik etiketin kaybolması, çalınması, herhangi bir nedenle iptal edilmesi), Kullanıcı PTT işyerlerine müracaat ederek, hesapta kalan bakiye tutarını , hesabın kapanma tarihinden 30 gün sonra, varsa Kullanıcının yaptığı geçiş tutarlarının ve PTT’nin sair alacaklarının mahsup edilmesini takiben, iade alabilecektir.

Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.


Gizlilik Politikası

Bu web sitesi (“SİTE”) epttavm.com (PTTEM A.Ş.) tarafından yayınlanmakta olup, epttavm.com’un kullanıcılarına-üyelerine sunulan ürünlere ve hizmete ulaşabilmeleri amacı ile epttavm.com tarafından kullanıma sunulmuştur. epttavm.com web sitesine ulaşım veya siteyi kullanım, aşağıda belirtilen gizlilik ilkelerinin okunmuş ve kabul edilmiş olduğu anlamına gelmektedir.

epttavm.com, üyeliğin kurulması aşamasında veya daha sonrasında bir takım kişisel bilgiler talep edebilmektedir. Bu bilgiler, kullanıcı ve/veya üyelerimize kaliteli hizmet sunumu, özel promosyon faaliyetleri, reklam, irtibat kurma, bilgi güncelleme ve bilgi değişiklikleri, ödemelerin gerçekleştirilmesi ve üyeliğinizi yönetmek - sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak ilgili finans kuruluşu ile üye arasında gerçekleştirilmektedir (kredi kartı şifresi gibi bilgiler PTTEM A.Ş. tarafından görülmez ve kaydedilmez). Ödemeye ilişkin kişisel bilgilerinizin epttavm.com tarafından tutulmayacağını ve üçüncü kişilerle paylaşılamayacağını; tarafınızca epttavm.com’a erişmek amacıyla kullanılan donanım ve yazılım ile bağlantı elemanları gibi unsurların güvenliğinin epttavm.com sorumluluğu kapsamı dışında olduğunu bilginize sunarız.

• Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

epttavm.com, aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Dilediğiniz zaman, anılan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz. Epttavm.com üyeliğinden çıkmak istemeniz durumunda destek@epttavm.com’a talebiniz ile ilgili mail atabilirsiniz.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusu PTT Genel Müdürlüğü‘ne aittir. İzinsiz kullanımların yasa dışı kullanım niteliği taşıyacağını ve ilgililer hakkında epttavm.com tarafından yasal işlem başlatılabileceğini dikkate alınız. Sitede, kullanıcı ve/veya üyelerin cihazlarına indirmelerine izin verilmiş olan içerikler sadece kişisel kullanım amacına özgülenmiştir. Bu içeriklerin indirilmesine izin verilmiş olması, içeriğin ticari amaçla kullanılmasına muvafakat olarak yorumlanamaz. Siteden indirilen herhangi bir içerik, kısmen ya da tamamen ek ya da değişiklik yapmadan kullanılmalıdır. Sitede yer alan herhangi bir içerik, siteye referans verilmeksizin kullanılamaz.

• Saklanan kullanıcı bilgileri en son güvenlik yöntemleri ile korunmakla birlikte, günümüzde artan çeşitli şekilde bilişim suçları göz önüne alınarak, kullanıcı bilgilerinin yasal olmayan yollar ile PTTEM A.Ş. sisteminden çalınmasına karşı hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmemektedir. Bununla PTTEM A.Ş. gerekli yasal işlemleri yapmayı taahhüt eder.

• Ek bilgi almak istediğiniz konularda Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Lütfen e-posta adresinize gönderilen linke tıklayarak aktivasyon işleminizi tamamlayınız...

Lütfen doğrulama işlemini gerçekleştirin!

Değerli Müşterimiz,

HGS hesabınızla ilgili geçiş bilgilerine ve HGS geçiş ihlal cezalarına, http://hgsmusteri.ptt.gov.tr adresli internet sayfasından ulaşabilirsiniz.
Belirtilen internet adresine üye olarak kullanıcı hesabınızla ilgili bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

HGS geçiş ve ihlal bilgilerine ait tüm düzeltme, inceleme ve itiraz işlemleri Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılmakta olup, HGS geçişlerinizle ilgili bu taleplerinizi hgs@kgm.gov.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz veya 0 850 460 60 60 KGM HGS Çağrı Merkezine iletebilirsiniz.

HGS ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve HGS geçiş ihlal cezalarına hgsmusteri.ptt.gov.tr sayfasından ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla ePttAVM.com

PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Geri Bildiriminiz İçin Teşekkür Ederiz.
ePttAVM.com üzerinden, yalnızca PTT kanalıyla satışı gerçekleştirilen HGS ürünlerine bakiye yükleme işlemi yapılmaktadır.

HGS Etiketi Seç
Yükleme yapmak istediğiniz etiketi seçiniz.


Etiket No Plaka Sınıf Bakiye


Yükleme Miktarı
Lütfen yüklemek istediğiniz miktarı seçiniz. EpttAVM üyeleri ilk yüklemelerinde, hizmet ücreti ödemezler.
ePttAVM üyeleri son bir ayda 100 TL ve üzeri alışveriş yaptıkları takdirde(HGS bakiye yüklemeleri hariç), yükleme ücreti ödemezler.10 TL
25 TL
50 TL
100 TL
HGS Yükleme : 0 TL Hizmet Bedeli : 0 TL Toplam : 0 TL


Ödeme Credit Card LogosDekontunuzun e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız, lütfen bu alanı doldurunuz.


E-Ticaret sayfamızdan 100 TL üzeri alışveriş yapın HGS
yüklemelerinizde hizmet bedeli ödemeyin !

İlginizi Çekebilir